Digitale

PlayerUnknown’s Battlegrounds – Cena gry spadła o 50 złotych

Kaftann 14 listopada 2017 Gry, Newsy, Newsy
"playerunknown's battlegrounds" playerunknown's battlegrounds pubg tanio najtaniej na steam

Dziś w nocy Steam wprowadził upragnione złotówki. Wiele się nie zmieniło, niemniej niektóre pozycje uległy drastycznym wręcz zmianom. I choć taki The Evil Within 2, z niewiadomych przyczyn, podrożał o 4 złote, to okazało się, że PlayerUnknown’s Battlegrounds potaniał o ponad 50 złotych!

Na chwilę obecną kilka gier pozostaje nadal niedostępnych do zakupu, w wyniku, charakterystycznych dla dużych zmian na Steam, problemów technicznych. Choć wielkich zmian w cenach nie uświadczyliśmy, to nie da się ukryć, że przelicznik jest dla nas korzystniejszy.

PlayerUnknown’s Battlegrounds najtaniej na Steam?

Najciekawszym przypadkiem bez wątpienia pozostaje PlayerUnknown’s Battlegrounds, którego cena (wynosząca uprzednio w euro 127zł) spadła do 72 złotych. Nie ma pewności, że to nie kolejny z błędów w wyniku tranzycji na złotówki, ale pozostaje być optymistą. W razie czego, warto zaopatrzyć się w swoją kopię kupując ją na Steam już teraz. Zwłaszcza, że dziś, do godziny 3:00 dostępna jest (na testowych serwerach) aktualizacja 1.0. W niej z kolei gracze mogą wypróbować nowe mechaniki poruszania się, w tym przeskakiwanie przez przeszkody oraz wspinaczkę.

Jeśli z kolei tytuł nie jest wam znany, lub jesteście zapalonymi fanami oglądania ciekawych zagrań z tejże gry, zapraszam na mój kanał. Znajdziecie tam ponad 130 odcinków, które pomogą wam zapoznać się z mechanikami gry oraz nie tylko zapewnią wam przyjemność oglądania jakościowych zagrań, ale i nauczą jak grać lepiej.

A może giveaway PlayerUnknown’s Battlegrounds?

Pamiętajcie, że w ramach naszego Cotygodniowego Giveawaya można zdobyć kopię Call of Duty: WWII na PC. Co powiecie na to by w najbliższym czasie pojawił się taki giveaway, ale z kopią PlayerUnknown’s Battlegrounds? Jeśli wyrażacie entuzjazm względem takowego pomysłu, nie omieszkajcie dać nam znać poniżej. Weźmiemy to pod uwagę!

Podobało się? Udostępnij!

O autorze

Twórca materiałów na YouTube. Kinoman, meloman i zapalony lingwista. Pasjonat gier, kinematografii i szeroko pojętej kultury cyfrowej.