Digitale

Współpraca

Dlaczego warto podjąć się współpracy z Digitale?

Reprezentujemy swoją twórczością, zarówno w formie pisemnej, czy też wideo, poziom profesjonalizmu oraz ambicji z jakich jesteśmy dumni. Działamy aktywnie na mnóstwie kanałów i portali społecznościowych, szczycących się ciągle rosnącą aktywnością.

Sprawdź Digitale na Facebooku, YouTube, Twitterze oraz Instagramie.
Sprawdź Kaftanna na Facebooku, YouTube, Twitterze oraz Instagramie.

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu materiałów, jak również we współpracy z firmami, twórcami gier, wydawcami, czy klientami indywidualnymi. Działanie na rzecz promocji nie jest nam obce, z kolei w ramach samej działalności, zrzeszamy rozmaitych odbiorców, na których zaufanie i satysfakcję pracujemy ciężko każdego dnia, dostarczając treści na najwyższym poziomie.

Jesteś twórcą gier szukającym większego rozgłosu lub zainteresowania swoim tytułem? Producentem technologii rozglądającym się za platformą godną reprezentować twoje produkty? A może właścicielem usługi, z której chcesz by korzystało jak najwięcej osób? Nie musisz dalej szukać, jesteś w odpowiednim miejscu. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub pisz na kontakt@digitale.pl! Z przyjemnością omówimy z Tobą szczegóły!