Digitale

(Wyniki) Deadpool (DVD) – Cotygodniowy Giveaway

Trusiekk 18 listopada 2017 Konkursy
zdjęcie z filmu deadpool (2016)

Wyobraźmy sobie superbohatera w obcisłych getrach, walczącego z nieprzyjacielem z gracją baletnicy. Stroniącego od dobrych uczynków i podążającego za zemstą. Deadpool to jedyny w swoim rodzaju, oblany kwasem, superbohater, który być może kiedyś będzie walczył ze złem.

Kim jest Deadpool?

Deadpool to socjopata o spaczonym poczuciu humoru. Twardziel, który zdecydował się uszyć sobie strój i spuścić łomot kilku nieprzyjemnym typom. Jest superbohaterem, którego nie interesuje sprawiedliwość i praworządność, ale ma za to całkiem klawą ksywę i jest beznadziejnym przypadkiem romantyka.

Dawniej służył w oddziałach specjalnych, ale po zakończeniu kariery przeniósł się na ulicę, gdzie za pieniądze ucieka się do zastraszania i bicia do nieprzytomności iście groźnych małolatów.

Już pierwsze minuty seansu, pozwalają nam poczuć sarkastyczny i głupkowaty wydźwięk filmu. Reżyserem jest „jakiś dupek”, a występują w nim: idiota doskonały, gorąca laska, łobuz z Anglii, humorzasta nastolatka i jakiś gość.

Kontrowersyjne poczucie humoru, w połączeniu z kinem akcji z uniwersum Marvela, jest dobrą odskocznią od dotychczasowych filmów z serii Avengers, Kapitan Ameryka i pochodnych. Postać Deadpoola znacząco odbiega od wszystkich dotychczasowych bohaterów. Stoi na pograniczu dobra i obojętności. Skrajny socjopata i egoista, podążający za osobistymi celami. Miłym smaczkiem są powiązania ze światem serii X-Men, wyraźnie widoczne w trakcie seansu.

W głównej roli wystąpił Ryan Reynolds (Amityville, Wieczny Student). Aktor dowiódł swojej różnorodności i umiejętności wcielenia się w różnego pokroju postacie. Dużym atutem jest Morena Baccarin (Serenity, Homeland) w roli Vanessy Carlysle. Piękna aktorka, z niezwykle naturalnym zachowaniem na scenie, dostarcza nam czystej przyjemności, za każdym razem, gdy widzimy ją na ekranie.

Film jest zdecydowanie dobrym widowiskiem, choć nie każdemu musi przypaść do gustu forma przekazywanego humoru. Zadziwiającym faktem jest, że reżyser filmu, Tim Miller, nie miał do tej pory na swoim koncie wielkich produkcji. Zważywszy na fakt, że boxoffice filmu Deadpool sięgnął niemal $785,000,000, można powiedzieć że jest to wielki krok dla początkującego wszak reżysera. Druga część filmu, planowana na rok 2018, zostanie przejęta przez Davida Leitcha. Jej zwiastun zaś możecie obejrzeć poniżej:

Weź udział!

Poniżej znajdziecie szczegóły i opcje dołączenia do naszego giveawaya, zorganizowanego przez nas, we współpracy z twórcami najnowszej części serii Call of Duty. Powodzenia!

Deadpool (DVD) – Cotygodniowy Giveaway Digitale.pl

Konkurs zakończy się w piątek, 24 listopada, o godzinie 18:00. Jak wiecie, przy okazji wielu artykułów, dodajemy pomniejsze konkursy z grami i filmami do wygrania. Toteż warto dokładnie śledzić nadchodzące wpisy! Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu maksimum tygodnia po zakończeniu tego Cotygodniowego Giveawaya.

 

Podobało się? Udostępnij!

O autorze

Miłośnik Corgi uzależniony od kina. Ceniący sobie klasykę i klasę. Projektant konstrukcji i nauczyciel. Raczej inżynier jak lingwista.