Digitale

Czy boisz się ciemności? – Film pełnometrażowy w produkcji

Kaftann 15 listopada 2017 Filmy, Newsy, Newsy
Czy boisz się ciemności? - Film pełnometrażowy

Stało się. Telewizyjny hit grozy z lat dziewięćdziesiątych stanie się rzeczywistością na wielkim ekranie. Czy może być lepsza wiadomość dla fanów horroru? Owszem, bowiem jedną z osób stojących za produkcją pełnometrażowego Czy boisz się ciemności? będzie autor scenariusza do nowego To.

Czy boisz się ciemności?

Czy ktoś pamięta jeszcze początek lat dwutysięcznych, gdy to na RTL 7 oglądać można było znakomity serial grozy? Zanim pałeczkę przejęła Foxowska produkcja Gęsia skórka, to właśnie Czy boisz się ciemności? górowało wśród fanów horroru. Ci, którzy dzielą z telewizyjną produkcją wspomnienia mają nie lada powód do radości. Wraca ona bowiem z hukiem na wielki ekran.

Produkcją obrazu zajmie się Paramout, natomiast za scenariusz będzie odpowiedzialny znany z kina grozy Gary Dauberman, odpowiedzialny za scenariusze do tegorocznych To oraz Annabelle: Narodziny zła. Znany jest również jeden z producentów, a będzie nim Matt Kaplan, mający na swoim koncie produkcję Projektu Lazarus.

Kiedy zobaczymy Czy boisz się ciemności? w kinach? Tego niestety nie wiadomo. „Stowarzyszenie ciemności”, jak kazała na siebie mówić grupa młodzieży widywana w każdym z odcinków, powróci najprawdopodobniej nie wcześniej niż w połowie przyszłego roku.

Podobało się? Udostępnij!

O autorze

Twórca materiałów na YouTube. Kinoman, meloman i zapalony lingwista. Pasjonat gier, kinematografii i szeroko pojętej kultury cyfrowej.